ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon «Брендові» автозаправки змушують знизити ціни на бензин в Україні

Антимонопольний комітет ультимативно зажадав у компаній «Лукойл Україна», «Окко нафтопродукти», «Золотий ЕКВАТОР» і «Альянс Холдинг» зменшити роздрібну вартість бензину і дизпалива. В іншому випадку стосовно даних комерційних структур можуть бути застосовані передбачені законом санкції.

За інформацією АМКУ, АЗС мереж «Лукойл», «ОККО», «WOG» у вересні були підвищені ціни на бензин в Україні А-95 в середньому на 10-19 коп. / Л. Паливо відпускалося за 10,49-10,60 грн / л. У той же час вартість нафти як в Україну, так і в світі, в минулому місяці мала стійку тенденцію зниження. Помітних коливань валютного курсу гривні відзначено не було. З цієї причини представники АМКУ вважають дії нафтотрейдерів необгрунтованими і вимагають привести ціни в адекватний ринковій ситуації вид.

За даними АМКУ, в останній декаді вересня обгрунтований рівень вартості бензину становив 10,14-10,25 грн / л.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами