ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Підприємці знову підуть «майданити»

13 жовтня представники Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України і ряду регіональних організацій підприємців мають намір провести в Києві «марш порожніх гаманців». Таким чином, заявив керівник профспілки підприємців В’ячеслав Рой, представники малого і середнього бізнесу мають намір пред’явити діючої влади ряд вимог економічного характеру.

Учасниками акції стануть члени організацій, які брали участь у підприємницькому майдані 2010 року. Учасники маршу вимагатимуть в уряду знизити розмір єдиного соціального внеску в 2 рази. Це дозволить вивести неабияку частку зарплат, одержуваних працівниками малих та середніх підприємств, з тіні. Крім того, учасники акції хочуть добитися скасування чинного Податкового кодексу і скасування пенсійної реформи.

У списку вимог підприємців до влади є і пункт про заборону необгрунтованих провірок їх діяльності. Будь-які дії правоохоронних органів і прокуратури стосовно суб’єктів господарювання, на думку організаторів “маршу порожніх гаманців», повинні санкціонуватися судом. Лише це дозволить стримати кількість зловживань і знизити корупційний прес на приватне підприємництво.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами