ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon З приходом холодів дорожчає оренда житла

У третьому кварталі нинішнього року орендні ставки на квартири в Києві збільшилися на 4%. За даними консалтингової компанії «SV Development», середньостатистичний рівень доходів власників 1-2-3-кімнатних квартир в столиці становить 538 доларів.

Експерти компанії підрахували, що найвищий рівень орендних ставок за житло в даний час діє в Печерському районі столиці. Тут місяць проживання в орендованій 1-кімнатній квартирі обходиться в 545 доларів. На другому місці житло в Шевченківському районі, де оренда 1-кімнатної квартири обходиться в 428 доларів на місяць. Трійку лідерів замикає Оболонь, де таке житло здають в середньому за 404 долара на місяць.

Список найбільш доступних житлових районів Києва очолює Святошинський район, де однокімнатні квартири в середньому здають за 320 доларів на місяць. Лівобережна Троєщина на другому місці – тут таку нерухомість оцінюють в 322 долара на місяць. На Дарниці квартиру можна зняти за 330 доларів на місяць.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами