ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Європейський центральний банк може “розігріти” ринок золота

Боргова криза в Європі як і раніше залишається визначальним фактором, що впливає на котирування золота. Інвестори утримувалися від покупок активів з високою волатильністю, зокрема, дорогоцінного металу. 
Вартість золота на поточному тижні буде залежати від макроекономічних показників із США і єврозони. У центрі уваги учасників ринку буде публікація американських даних по зайнятості за вересень. Крім того, важливим для ринку стане засідання Європейського центрального банку щодо процентної ставки 6 жовтня. Очікується, що процентна ставка буде збережена на поточному рівні, і подальша динаміка жовтого металу буде залежати від коментарів голови європейського регулятора Жан-Клода Тріше. У випадку, якщо заяви чиновника будуть стриманими, золото, за оцінками аналітиків FOREX CLUB в Україні, може продовжити своє зниження. Рівнем підтримки на найближчі п’ять торгових сесій може стати значення 1530,0 доларів за трійську унцію.

Однак, у випадку, якщо Тріше в своїй промові все-таки допустить натяк на підвищення процентної ставки на тлі зростаючої інфляції, а макроекономічна статистика в США виявиться помірно позитивною, побоювання щодо уповільнення темпів зростання світової економіки можуть дещо ослабнути, а вартість золота може збільшитись. Опором для дорогоцінного металу на поточному тижні буде виступати рівень 1700,0 доларів за трійську унцію.

Вартість золота на світовому ринку за підсумками минулого тижня, як відзначають аналітики, знизилася на 2,0% до 1623,54 доларів за трійську унцію.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами