ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бензин зі спиртом має 5 переваг над традиційним паливом

Донецька компанія “БіоХім груп” розпочала виробництво спиртовмісних бензинів А-98а, А-95а і А-92а. За інформацією компанії, підтримку цьому проекту висловили Міненерго, Мінекології, Держагентства екологічних інвестицій, Госенергоеффективності.

За даними виробників, новий вид палива є сумішшю етанолу, легких фракцій бензинів, ефірів, спеціальних присадок, що забезпечують збереження гумових деталей двигуна і паливної системи автомобіля. У порівнянні зі звичайними нафтопродуктами, біобензин має ряд переваг:

  • Зниження витрат,
  • Збільшення ресурсу роботи двигуна,
  • Зниження витрати моторного масла,
  • Продовження терміну експлуатації свічок запалювання,
  • Екологічність.

Спирт для виробництва палива завод “Біохім груп” виробляє самостійно, бензин отримує від перевірених постачальників. Основний акцент при просуванні нового продукту на український паливний ринок компанія має намір зробити на екологічності спиртсодержащих бензинів. Ступінь шкідливого дії продуктів їх згоряння істотно нижчий, ніж у традиційного палива, з цієї причини, сподіваються виробники, використання біобензину в осяжному майбутньому стане модним серед вітчизняних автомобілістів.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами