ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon У студентів крадуть стипендії – Томенко

Учні ряду вітчизняних вузів недоотримують близько 100-200 гривень належної їм за законом стипендії. Скарги такого роду регулярно отримує віце-спікер Верховної Ради Микола Томенко.

За словами народного депутата, звернення студентів про недоотримання стипендії надійшли з Чорноморського держуніверситету імені Петра Могили, Академії митної служби України, Української держакадемії залізничного транспорту, Буковинської державної фінансової академії, Запорізького національного технічного університету, Миколаївського державного аграрного університету, Харківського національного медуніверситету, Київського нацуніверситеті культури та мистецтв. У цих вузах, якщо вірити скаргам, розмір стипендії становить від 530 до 650 гривень. У той же час, у вузах III-IV рівнів акредитації стипендія повинна знаходитися на рівні 720 гривень.

Микола Томенко звернувся до Генерального прокурора України Віктора Пшонки з проханням провести перевірку ситуації, що склалася з виплатою стипендій студентам у призначених законодавством розмірах.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами