ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon У столиці знесуть всі трущоби

До 2025 року влада Києва має намір провести ліквідацію всіх аварійних житлових будинків на території міста. За інформацією прес-служби КМДА, ці заходи передбачено генпланом розвитку Києва.

Квартали застарілої забудови будуть модернізовані і комплексно реконструйовані. Загальна площа нового будівництва займе 5870000 кв м. Жителів аварійних та застарілих будівель переселять в нове житло, яке буде побудовано до початку реалізації програми. Скористатися можливістю поліпшити житлові умови зможуть також власники кімнат у гуртожитках, комуналок і пр. Кожна сім’я киян через 15 років, згідно з генпланом, буде мати не менше 27,5 кв метрів житла на одну людину. Загальна площа житлового фонду Києва до 2025 року досягне 88500000 кв м.

Проект генплану розвитку Києва до 2025 року перебуває в процесі суспільного обговорення. Ознайомитися з цифровою копією документа можна на сторінках сайту Київголовархітектури.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами