ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon СКАСУВАННЯ ПІЛЬГ: парламенту наказано знову дражнити афганців

Законопроект про скасування пільг, проти якого активно виступили організації ветеранів війни в Афганістані та постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, незабаром буде повторно внесено на порядок денний Верховної Ради. За інформацією представника президента в парламенті Юрія Мірошниченка, пропозиція невідкладно розглянути законопроект виходить від Віктора Януоквича.

Який саме варіант законопроекту про скасування пільг – з перехідними положеннями, чи без них, запропонований до розгляду Верховною Радою, Юрій Мірошниченко не повідомив. У п’ятницю уряд підписав меморандум з афганцями і чорнобильцями. Документ передбачає відмову від перехідних положень, які передбачають ручний механізм призначення пільг різним категоріям громадян залежно від наявності необхідних для цього коштів у держбюджеті.

9 вересня парламент прийняв скандальний законопроект про скасування пільг у першому читанні. Це викликало шквал протестних виступів, які ледь не закінчилися штурмом Верховної Ради ветеранами війни в Афганістані.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами