ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon МІСЬКА ЕЛЕКТРИЧКА буде дотаційною

З наступного тижня в Києві планується відкрити кільцевий маршрут руху міської електрички. За словами голови КМДА Олександра Попова, новий вид транспорту буде перевозити до 50 тис. пасажирів на добу, час проходження поїздів по колу буде становити приблизно 50 хвилин.

Об’їхати весь Київ по «периметру» менше ніж за годину зможе тільки міська електричка. Цей вид міського транспорту має вигідну перевагу перед усіма іншими в плані стабільності та зручності переміщення по столиці.

Потяги будуть ходити з 7 ранку до 8 вечора з зупинками на станціях «Київ-Пасажирський», «Видубичі», «Лівий берег», «Дарниця, «Троєщина», «Київ-Петрівка», «Сирецька», «Рубежівська», «Київ-Волинський», «Караваєві дачі». Інтервал руху по станціях – в середньому 13 хвилин. Електричка покращить сполучення між лівим і правим берегом Києва, а також скоротить час і кількість пересадок пасажирам, які добираються з окраїн в центр.

За словами голови КМДА Олександра Попова, проект міської електрички не є економічно рентабельним. Міська влада вирішила субсидіювати його з коштів бюджету. Робиться це для того, щоб кияни отримали зручний і надійний вид транспорту, який для багатьох городян має стати альтернативою метрополітену.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами