ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon ТАРИФИ НА ГАЗ В УКРАЇНІ підвищать для населення вже цього року

Тарифи на газ в Україні для населення уряд змушений підвищити до кінця 2011 року. Такі заходи викликані умовами, за рахунок яких Україна може отримати поновлення кредитування міжнародних фінансових організацій, таких як МВФ і Світовий банк.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр, міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко.

За його словами, внаслідок тривалої кризи в Європі і прогнозованого дефолту в Греції, міжнародні валютні організації сумніваються в здатності України платити за боргами. Таким чином, щоб отримати черговий транш МВФ вже восени, уряд, щоб підстрахуватися, і довести свою платоспроможність йде на такі непопулярні заходи, як підвищення тарифів.

Зазначимо, через порушення строків введення пенсійної реформи, податкового кодексу та відстрочення підвищення тарифів на газ, Україна не змогла отримати протягом 7 місяців 1,5 млрд дол за програмою МВФ stand-by.

Схоже, таке радикальне рішення викликане навіть не підвищенням тарифів на газ для України з боку Росії, а бажанням української влади отримати кредит МВФ до кінця року.

Нагадаємо, місія МВФ приїде в Україну в листопаді.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами