ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Продавці житлової нерухомості не злякалися цінового спаду

Житлова нерухомість, офіси та земельні ділянки продовжують дешевшати. За словами Сергія Костецького, фахівця з маркетингу консалтингової компанії SV Development, з початку року квартири економ-класу додали 11% в ціні, при цьому у всіх інших сегментах вони падали.

Як і раніше тримають ціну однокімнатні квартири в центральних районах. У той же час, жителі воліють купувати двокімнатні квартири у спальних районах за 55 тисяч доларів.

Попит втрачають також чешки, хрущовки в старих будинках. На одного покупця зараз доводиться кілька десятків об’єктів житлової нерухомості, і такий низький попит зумовлює стабільність цін. Різкого спаду, прогнозують аналітики ринку, не буде. Багато продавців очікують кращих часів.

Таким чином, ціни на квартири в Україні так само як і квартири до кінця року не зміняться, хоча можуть коливатися на 1-2%. Як і в столиці, подібна ситуація складається і в інших великих містах Харкові, Одесі, Дніпропетровську.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами