ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Відродження «МММ» викликало тривогу у Держфінпослуг

Юридичний департамент Держфінпослуг отримав завдання вивчити діяльність інвестиційної компанії «МММ-2011» в Україні. У разі виявлення чогось протизаконного, діяльність підприємства в нашій країні буде заборонена.
 
Відроджене «МММ», в якому на початку 90-х згоріли заощадження десятків мільйонів російських вкладників, привернуло увагу держкомісії своєю нав’язливою рекламою на вулицях Києва. З недавніх пір в столиці з’явилися яскраво-помаранчеві бігборди з пропозицією відвідати сайт компанії «МММ-2011». Такі ж рекламні написи з’явилися на парканах і стінах будинків.
 
Діяльність «МММ-2011» вселяє побоювання тим, що дуже нагадує використовувалася в Росії схему. Вкладникам обіцяють 20%-30% в місяць. Річний дохід по депозиту досягає 1300%. За словами організаторів компанії, чимало українців вже клюнуло на таку рекламу і вклало у фінансову піраміду свої гроші. Люди, схоже, не замислюються над питанням: а за рахунок яких високоприбуткових проектів відроджене «МММ» забезпечить їм виплату настільки небачених дивідендів?

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами