ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon ПІДВИЩЕННЯ ЗАРПЛАТИ ВЧИТЕЛЯМ І ЛІКАРЯМ в 2012 році

зарплата

Уряд планує підвищення зарплат вчителям і лікарям в 2012 році. Сьогодні на засіданні уряду був представлений проект бюджету країни на 2012 рік. У ньому передбачено зростання економіки країни на рівні 5,5%, а рівень інфляції – 7,9%.

Також у бюджеті передбачено підвищення зарплати вчителям і лікарям різних категорій на 25%.

Так, завідувач дошкільного закладу в 2012 році буде отримувати на 847 гривень більше, вчитель вищої категорії більше на 614 гривень. Ставка хірурга вищої категорії зросте на 30% – 861 гривню, дільничний лікар-терапевт буде отримувати більше на 804 гривні, фельдшер вищої категорії отримає надбавку до окладу 504 гривні.

Відзначимо, в Києві підвищення заробітної плати отримали з 1 вересня всі педагоги, вчителі та вихователі в розмірі 20-40%. Але якщо оклад в дитячому саду, наприклад, вихователя становить 1040 гривень, то стільки він і буде отримувати, оскільки ті 20% – вирахують за рахунок податків.

Крім того, у Києві молодим фахівцям, які прийшли в школи після закінчення навчальних закладів виплатять премію у розмірі 1000 гривень, і щомісяця будуть платити додатково 30% надбавки до окладу, а відмінникам – 50%.

До слова, міністр освіти Дмитро Табачник, заявив, що вчителям немає за що підвищувати зарплату, оскільки вони і так мало працюють…

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами