ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Ядерний інцидент у Франції: для України небезпеки немає

Сьогодні на території АЕС у французькому місті Кодола стався вибух. За даними місцевих ЗМІ, епіцентром подій стала піч на майданчику по переробці малоактивних ядерних відходів.

Відразу після вибуху міжнародні інформагентства передали попередження про можливий витік радіації в результаті вибуху. Однак до кінця дня це повідомлення було спростоване представниками МАГАТЕ. За офіційними даними, зона вибуху знаходиться далеко від ядерних реакторів і сховищ ядерного палива. Піч, яка наробила шуму по всьому світу, використовувалася для спалювання використаної уніформи персоналу станції, різного технологічного устаткування та ін. Однак у результаті інциденту загинув один співробітник станції, четверо його колег отримали поранення.

Міжнародне агентство з атомної енергетики запросило роз’яснення у французької влади щодо обставин події. Агентство має намір провести розслідування цього випадку. Евакуація населення в районі АЕС не проводилася.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами