ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Микола Азаров у черговий раз відрікся від Митного союзу

Газовий шантаж з боку Російської Федерації не змусить Україну вступити до Митного союзу. Прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що навіть якби вітчизняна влада і зважилася на такий крок, членство нашої країни у Світовій організації стало би нездоланною перешкодою на цьому шляху.

Пропозиція зробити знижку на газ в обмін на вступ України до Митного союзу прозвучало з вуст президента РФ Дмитра Медведєва. Другий варіант вирішення питання – продаж національної ГТС «Газпрому». Представники української влади навідріз відмовилися від обох пропозицій.

Вартість російського газу для українських споживачів в даний момент становить 354 долари за тис. кубометрів. У четвертому кварталі року вона може піднятися до 388 доларів за тис. кубометрів. Дорогі енергоносії підірвали платіжний баланс нашої країни. «Газпром» відмовляється надати знижку на паливо. У відповідь Кабмін України вирішив з наступного року скоротити обсяг закупівель російського газу на 30%.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами