ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Замість другої хвилі кризи світ зануриться в невизначеність

Друга хвиля криза в єврозоні в разі загострення може мати хвилеподібний характер, наслідки якого відіб’ються в усьому світі. Однак повторення глобальної кризи 2008 року, за словами президента Світового банку Роберта Зелліка, поки що малоймовірно.

На думку банкіра, в США в осяжній перспективі буде зберігатися високий рівень безробіття. Проте економіка цієї країни нехай повільно, але буде рости. З цієї причини Роберт Зеллік висловив переконання, що штати і інші країни світу не накриє друга хвиля глобальної кризи, передбачена багатьма іменитими експертами на осінь цього року. У той же час багато країн світу в найближчому майбутньому очікує деякий період економічної невизначеності.

Рецептом поліпшення ситуації у світовій економіці президент Світового банку вважає поглиблення економічної інтеграції між країнами. Особливе значення це, на думку Роберта Зелліка, має для країн Євросоюзу, яким таке зближення могло б допомогти у вирішенні низки болючих питань, пов’язаних із борговим кризою.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами