ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як примножити свої заощадження. Поради експертів

Експерти радять не вкладати гроші в одну валюту, а вибирати з трьох потроху: долара, євро і гривні, тільки так можна вберегти свої заощадження від знецінення. 

Зокрема, директор казначейства Укргазбанку Тарас Лісовий вважає, що вклавши гроші в метали, можна отримати до 30% річних за умови, що курс долара до гривні при цьому буде стабільним.

Заступник голови правління ПУМБ з роздрібного бізнесу Дмитро Крепак бачить оптимальним такий депозит, в якому долар США, євро та гривня займають порівну 30%.

Інші експерти радять лише третину коштів віддавати під депозити в іноземній валюті, оскільки більшу прибутковість на сьогоднішній день демонструють саме вкладення в національній валюті.

Крім того, експерти радять зберігати гроші в тій валюті, в якій передбачені витрати.

Щодо вкладів в золоті, експерти налаштовані неоптимістично. За їхніми словами, можна отримати як дохід, так і збиток, оскільки переклад таких заощаджень займає час і витрати, що неможливо при класичних вкладах. Таким чином, у найближчі півроку експерти радять класти заощадження на депозит у національній та іноземній валюті, а метали – на більш довгостроковий період.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами