ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Уряд посилив вимоги до аграрних кредитів

Кабмін вирішив змінити умови компенсації відсоткової ставки за кредитами для сільгоспвиробників, оформленим після 1 липня 2011 року. Згідно прийнятій 22 серпня постановою уряду, за рахунок коштів держбюджету будуть погашені лише ті позики, розмір процентної ставки по яких не перевищує 19% річних у гривні та 10% річних в іноземній валюті.

Для аграрних кредитів, отриманих сільгоспвиробниками до 1 липня цього року, будуть діяти старі умови компенсації, які передбачають, що розмір процентної ставки не повинен бути вище 21% річних у гривні і 13% в іноземній валюті.

Разом з тим, цією постановою уряду передбачено заходи щодо здешевлення довгострокових банківських позик, використовуваних агропідприємствами для покупки овочесховищ. Крім того, визначено механізм компенсації відсоткової ставки за середньостроковими кредитами для підприємств борошномельної і хлібопекарської галузі, отриманими для закупівлі іноземного обладнання. Раніше програма компенсації для таких позичальників діяла лише в разі купівлі ними обладнання вітчизняного виробництва.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами