ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Посвідчення водія видаватимуть без іспитів

Для зняття соціальної напруженості і поліпшення обслуговування громадян Кабмін вирішив спростити порядок видачі водійських посвідчень особам, позбавленим права керування транспортними засобами на строк більше 12 місяців. При зверненні до органів ДАІ з заявою про повернення водійського посвідчення таким автомобілістам відтепер не доведеться складати іспити з теорії та практиці ПДР.

Зміни внесені в нормативну документацію. Раніше водіям, які не мали можливості керувати транспортними засобами строком більше року, доводилося проходити перевірку на знання теорії ПДР і демонструвати працівникам МРЕВ свої практичні навички водіння. Це подовжувало і здорожувало процес повернення громадянами відібраного у них рішенням суду права керувати автомобілем.

Зміни положення дають можливість повернути права без переекзаменування всім водіям. При цьому не має значення, скільки часу вони були відсторонені від управління транспортними засобами.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами