ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Банки підвищують додаткові платежі по автокредитах

Середня ефективна ставка кредитування придбання автотранспорту на вітчизняному ринку, що обчислюється компанією “КредитМаркет”, збільшилася за півмісяця на 0,52 процентних пункта. За даними фінансових аналітиків компанії, даний показник досяг значення 34,96%.

Розмір процентних ставок у банків, що працюють на ринку автокредитування, залишився незмінним. Зростання середньостатистичного показника обумовлене підвищенням вартості додаткових платежів, що стягуються при обслуговуванні кредиту. Так, один з банків підвищив розмір комісії, яку сплачує клієнт при отриманні кредиту. Крім того, дві страхові компанії, що працюють на основі партнерських угод з банками, підвищили вартість страховки КАСКО.

Експерт компанії “КредитМаркет” Володимир Компанієць відзначає стабільність на ринку автокредитування, незважаючи на зазначене невелике зростання вартості позик. Однак найближчим часом ситуація, за його прогнозами, може змінитися. У вересні можлива зміна вартості автокредитів. Швидше за все, вони додадуть у ціні.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами