ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon 19 банків обанкротили українців

Заборгованість банків-банкрутів перед населенням за останні сім місяців збільшилася до 2,67 млрд грн. Такі дані оприлюднив Нацбанк на офіційному сайті. За даними вкладників, заборгованість банків за цей період виросла на 450 млн грн. І тільки за липень місяць банки змогли погасити заборгованість на 6 млн. Крім того, до 18 банків, які вже знаходяться в стадії ліквідації, приєднався ще один – банк «Володимирський».

Всього українці тримають в банках 302,2 млрд. грн коштів. З січня по липень 2011 року українці довірили банкам 30,4 млрд. грн. На депозити в гривнях принесли 17,2 млрд. грн, в іноземній валюті депозити зросли на 13,2 млрд грн.

Відзначимо, в період кризи 2008 року банки підвищували ставки за депозитами, щоб стримати відтік капіталу. Ставки почали знижуватися вже з квітня 2009 року, коли спад економіки призупинився. Тому, вкладники змогли непогано заробити.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами