ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Українці не навчилися збирати на «чорний день»

Найбільше українці роблять капіталовкладень у нерухомість. Кожен третій житель України має накопичення.

Так, згідно з опитуванням, українці у віці 35-40 років – не мають заощаджень, а також незаможні. Відклали про запас забезпечені громадяни – таких 50% та пенсіонери – 37%.

Старші люди відкладають в основному на лікування і на випадок, якщо залишаться без роботи. При цьому, з опитування виходить, що якби українці мали вільні гроші, то відкладали б про запас (28% респондентів), на «чорний день», відклали б 25%, а інші 27% зробили б запас на випадок придбання житла. На лікування та освіту згодні відкладати 20% жителів.

Схоже, криза людей нічому не навчила, оскільки на випадок втрати роботи відкладають лише 10%. 8% мріють накопичити на автомобіль, ще 5% – мріють про дорогих речах, і 3% – відкрити власну справу.

Разом з тим, майже всі зароблені кошти українці витрачають на засоби першої необхідності та їжу.

Серед інвестицій українці як і раніше віддають перевагу нерухомості та депозитами у банках, і майже не користуються популярністю фондові ринки і акції.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами