ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon У Львові та Донецьку зменшуються ціни на нерухомість

Середня вартість житла в столиці Галичини протягом минулого тижня знизилася на на 0,14%. У Донецьку за цей же період, повідомляє компанія SV Development, ціни на нерухомість знизились на 0,09%.

Середньостатистична вартість квадратного метра житла у Львові на сьогоднішній день складає 1441 долара. У Донецьку цей показник знаходиться на рівні 1162 долара. При цьому ціни в найбільш фешенебельному районі Львова – Галицькому, становили 1828 долара за кв метр. У кращому районі Донецька житлова нерухомість оцінювалась на рівні 1448 кв.метрів.

Трохи підвищилися – на 0,07%, протягом минулого тижня ціни в Одесі. За кв метр житла в цьому місті зараз просять в середньому 1460 доларів. Найвищі ціни в Приморському районі, де квадратний метр нерухомості обійдеться покупцеві в 1653 долара. Вартість житла в Харкові та Дніпропетровську з 23 по 29 серпня залишалися без змін.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами