ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Новий поліс поліс цивільної відповідальності містить 3 принципові відмінності

З 19 вересня страхові компанії почнуть оформляти послугу обов’язкового страхування цивільної відповідальності автомобілістів на новому бланку. За даними Держкомісії з регулювання ринків фінансових послуг України, новий поліс цивільної відповідальності буде істотно відрізнятися від тих, що використовуються зараз.

У новому бланку міститься «прив’язка» страховки до автомобіля. Поліс дасть право керувати автомобілем, реєстраційні дані якого вписані в ньому, будь-якому водієві. Зараз цей режим користування послугою позначений, як перший тип договору ОСАЦВ. Всі інші раніше використовувалися типи страховок будуть скасовані.

При укладанні договору страхування з використанням нового бланка водіям доведеться вказувати період використання транспортного засобу. У документі також потрібно буде прописати стаж водіння водіїв, які можуть бути допущені до управління машиною. Крім того, бланк буде містити інформаційну частину, яка буде містити відомості про можливість оформити в разі ДТП «європротокол» без виклику співробітників ДАІ.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами