ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Маршрутки оголошені винуватцями заторів у столиці

Проект транспортної схеми Києва, підготовлений Київміськдержадміністрацією, містить ідею відмовитися в перспективі від послуг приватних пасажироперевізників. Замість маршруток міська влада пропонує розвивати комунальний громадський транспорт.

За словами заступника голови КМДА Руслана Крамаренка, суть підготовленого проекту схеми зводиться до оптимізації дублюючих маршрутів. Рухомий склад для деяких маршрутів громадського транспорту автори документа пропонують скорочувати і додавати. Залежно від оперативних потреб та розміру пасажиропотоку в різний час доби. Раціональніше розклад руху пасажирського транспорту в місті і вигнання армади приватних маршрутних таксомоторів повинно розвантажити міські дороги від транспорту і допомогти в боротьбі з заторами у столиці.

Проект документу незабаром буде переданий для розгляду Київрадою. Очікується, що до листопада депутати винесуть свій вердикт щодо розробленої КМДА транспортної схеми.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами