ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon У 2014 році Євросоюз скасує візи

Україна стане асоційованим членом Євросоюзу протягом найближчих 2 років, прогнозує депутат Європарламенту від Естонії Івар Падар. До 2014 року, на думку євродепутата, об’єднана Європа скасує візовий режим з нашою країною.

Прихильники відкриття кордонів ЄС для українських громадян аргументують свою позицію тим, що наша країна вже протягом 6 років приймає у себе без віз громадян країн Євросоюзу. Івар Падар вважає, що такий жест доброї волі з боку української держави не може залишитися без уваги.

Разом з тим естонський делегат Європарламенту звернув увагу, що успішна інтеграція нашої країни з об’єднаною Європою можлива лише на основі загальних правових цінностей. Завадити цьому можуть політичні переслідування і судові процеси над опозиціонерами. Євродепутат закликав українську владу особливо ретельно зважувати свої рішення, щоб не перекреслити досягнутого рівня відносин з об’єднаною Європою.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами