ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Зі скасуванням техогляду авто водіїв чекає ще один приємний сюрприз

Водіїв разом зі скасуванням техогляду авто чекає ще один сюрприз. Виявляється, в Правилах дорожнього руху забули дописати, що водій зобов’язаний на вимогу інспектора ДАІ показати посвідчення.

Так, якщо раніше потрібно було передати документи в руки інспектору. То тепер буде достатньо лише пред’явити посвідчення водія.

За словами експерта, в попередньому законі «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення надмірного державного регулювання у сфері автоперевезень» говориться, що водій зобов’язаний передати для перевірки посвідчення водія, реєстраційний документ на транспортний засіб, а в новому варіанті слово “передати “замінено на “надати”, ймовірно, депутати не врахували різницю між словами.

Деякі водії вже почали користуватися своєю перевагою, що викликає у даішників невдоволення і здивування. Все ж таки, деякі інспектори навчилися маніпулювати водіями, використовуючи п. 5 ст. 11 закону «Про міліцію», згідно з яким, даїшник може виписати водієві адмінпорушення за непокору і затримати водія на 3 години для з’ясування обставин.

Нагадаємо, з 13 липня в Україну відмінено техогляд авто для приватних легкових автомобілів, мотоциклів і мопедів. Натомість незабаром на дорогах з’являться спеціальні станції, які будуть здійснювати перевірку справності автомобіля прямо на узбіччі.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами