ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Кабмін визначив порядок формування тарифів на комунальні послуги

Постановою уряду, яка була прийнято 1 червня, але стала надбанням громадськості лише днями, встановлено механізм визначення вартості послуг з опалення, постачання гарячої води, централізованим водопостачанням та відведенням стоків, утримання будинків і прибудинкових територій, роздрібних тарифів на електроенергію і газ для населення.

Документ має таку назву: «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги». Він, зокрема, визначає, що вартість утримання будинків та прибудинкових територій буде формуватися за одними формулами, а вартість опалення та гарячого і холодного водопостачання – за іншими.

До вступу в силу постанови в Україну будуть діяти раніше прийняті Кабміном порядки формування тарифів на послуги ЖКГ. Після здобуття документом статусу чинного більш ранні постанови, що стосуються методики визначення тарифів на комунальні послуги, будуть скасовані.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами