ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Таксисти піднімають ціни на проїзд

Таксисти в Києві піднімуть ціни за проїзд на 5-15 гривень. У першу чергу накрутку зроблять ті компанії, які беруть менше 3 гривень за км, так як більшість таксистів у Києві беруть 2,4 грн за км.

Різницю зможуть відчути ті, хто будуть замовляти таксі, приміром, до «Борисполя». Якщо раніше така поїздка обходилася в 180 гривень, то з новими цінами на проїзд доведеться викласти всі 225.

Крім того, що проїзд подорожчає, в службах таксі ніяк не збираються підвищувати комфорт проїзду. Деякі таксисти можуть собі дозволити не приїхати на виклик або змушують довго чекати, віддаючи перевагу «підвозити» тих клієнтів, хто платить більше і мимо каси.

У той же час, до Євро-2012 планують зробити єдину службу таксі з «шашечками», яка буде доставляти гостей столиці з «Борисполя». Для цього Мінінфраструктури має намір закупити новенькі автомобілі з кондиціонерами і лічильниками.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами