ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Глобальний ринок нерухомості на порозі обвалу

Компанія GlobalPropertyGuide вважає вартість житла на ринках нерухомості більшості країн світу завищеною. Її експерти прогнозують істотне зниження цін на квартири і будинки протягом наступних двох років.

Глобальні процеси не обійдуть стороною і Україну, де вартість житла давно вже знаходиться за межами фінансових можливостей середньостатистичних громадян. Ціни на житло в Києві та великих містах країни, а також ціни на недвижимость в Новосибисркой области наближені до вартості житла в американських мегаполісах. При цьому, середньостатистичний житель США заробляє 47 тис. доларів за рік, а український обиватель – 9 тис. доларів в рік.

Кредитні програми купівлі житла не сприяють вирішенню проблеми, оскільки доходів середньостатистичних обивателів у багатьох країнах світу, як і в Україні, не вистачає навіть на сплату першого внеску кредитору. Все це переконує аналітиків GlobalPropertyGuide, що ціни на житлі повинні опуститися до рівня реальних можливостей покупців, інакше ринок просто завмре.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами