ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Глобальний ринок нерухомості на порозі обвалу

Компанія GlobalPropertyGuide вважає вартість житла на ринках нерухомості більшості країн світу завищеною. Її експерти прогнозують істотне зниження цін на квартири і будинки протягом наступних двох років.

Глобальні процеси не обійдуть стороною і Україну, де вартість житла давно вже знаходиться за межами фінансових можливостей середньостатистичних громадян. Ціни на житло в Києві та великих містах країни, а також ціни на недвижимость в Новосибисркой области наближені до вартості житла в американських мегаполісах. При цьому, середньостатистичний житель США заробляє 47 тис. доларів за рік, а український обиватель – 9 тис. доларів в рік.

Кредитні програми купівлі житла не сприяють вирішенню проблеми, оскільки доходів середньостатистичних обивателів у багатьох країнах світу, як і в Україні, не вистачає навіть на сплату першого внеску кредитору. Все це переконує аналітиків GlobalPropertyGuide, що ціни на житлі повинні опуститися до рівня реальних можливостей покупців, інакше ринок просто завмре.

 

Публікації по темі:Залишити коментар

При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами