ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon НБУ нарощує золотовалютні резерви України

золотовалютні резерви Нацбанку

Станом на 31 липня золотовалютні резерви України становили 37,813 мільярдів доларів. Таку інформацію надав Національний банк.

Таким чином за попередній місяць золотовалютні резерви України збільшилися на 229 мільйонів доларів.

Зокрема, резерви в іноземній валюті на 31.07.2011 становили 36,256 мільярдів доларів, резервна позиція в Міжнародному валютному фонді – 0,03 мільйонів доларів, спеціальні права запозичення – 110,84 мільйонів доларів, золото – 1,446,75 мільярдів доларів.

Нагадаємо що в червні золотовалютні резерви України скоротилися на 333,77 мільйонів доларів, і становили на кінець місяця 37,584 мільярдів доларів.

Перед тим голова Національного банку Сергій Арбузов повідомив, що золотовалютні резерви України до кінця 2011 року збережуться на рівні 38 мільярдів доларів Згідно його слів, на сьогодні спостерігається збільшення резервів і ця позитивна тенденція буде тривати до кінця року. Однак, глава Національного банку підкреслив, що ситуація з розміром золотовалютних резервів в великій мірі буде залежати від стану платіжного балансу України.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами