ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Українці виживають за рахунок ломбардів

Українці все частіше від безвихідності закладають свої цінні речі в ломбард, щоб протягнути від зарплати до зарплати.

Так, ломбарди пропонують за товари електроніки 40% застави від її початкової вартості. І ця сума розраховується виходячи з цілісності і працездатності приладу, а також враховуються ризики, якщо позичальник не прийде викуповувати свій товар, внаслідок чого вартість навіть нової електроніки занижується в рази.

Так, заклавши новий ноутбук вартістю 5 тисяч, Ви отримаєте на руки тисячі 2. Крім того, по закінченню терміну в 30 днів, позичальникові нараховують відсотки в сумі 450 гривень.

В середньому щодня в ломбарді обходиться в 0,15-0,25%. За дороге авто запропонують лише половину ціни, знову таки – страхуючись, ломбарди не хочуть ризикувати, адже продати дороге авто, навіть нове, дуже непросто.

Більшість же ломбардів приймають у заставу все, що має цінність. На першому місці, найчастіше здають ювелірні вироби – 92-95% від загального обсягу ломбардних позик. Потім йдуть мобільні телефони, побутова і офісна техніка. Близько 90% українців, які скористалися послугами ломбардів, викуповують свій товар.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами