ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon 60 тис. фінансистів залишаться без роботи

Світові банки скоротять майже 60 тис. співробітників. Такими темпами до кінця року робочих місць позбавлятися 101 тис. чоловік – вперше після кризи банки скоротять таку кількість фінансистів. У 2008 році було звільнено 192 тис. чоловік.

Зокрема, скорочення торкнуться британський банк HSBC, який розпрощається з 30 тис. співробітниками. Це друге за величиною настільки велике масове скорочення після 2008 року. Тоді Bank of America заявив про звільнення 35 тис. робітників.

Причиною таких радикальних заходів банки називають низькі процентні ставки і зростання кредитного портфеля, через що банки зазнають збитків.

На думку експертів, банки мало що виграють, адже оклади після закінчення першої хвилі кризи довелося збільшити на 30-80% за рахунок зменшення бонусної системи заохочення. І не виключено, що банкам доведеться знову підвищувати оклади щоб уникнути протестів.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами