ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon КМДА придумало як підвищити плату за опалення, встановивши квартирні лічильники тепла

квартирні лічильники теплаУ всі столичні багатоповерхівки в наступному році встановлять квартирні лічильники тепла. Таку обіцянка прозвучала з вуст заступника начальника ГУ енергетики, енергоефективності та енергозбереження КМДА Сергія Демиденко.

На думку чиновника, цей захід сприятиме прагненню мешканців багатоквартирних будинків утеплювати свої квартири. Крім того для покращення теплоізоляції мешканців квартир будуть заохочувати купить межкомнатные двери в Киеве. Нинішню систему виставлення рахунків за опалення Сергій Демиденко вважає недосконалою, оскільки при визначенні вартості послуг комунальні підприємства виходять з кількості квадратних метрів у квартирі, а не з фактично отриманих її власниками калорій тепла.

Таким чином, жителям багатоповерхівок з поганою термоізоляцією після того як встановлять квартирні лічильники тепла, по скоріше за все, доведеться платити за опалення більше.

Крім того, міська влада має намір замінити традиційні лампи розжарювання в під’їздах і вуличних ліхтарях на світлодіодні. Це дозволить місту заощадити значний обсяг електроенергії.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами