ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon США вдалось уникнути дефолту

США вдалося уникнути дефолту

Президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама запевнив націю, що країні вдасться уникнути дефолту. Це стало результатом досягнутих переговорів з лідерами Республіканської і Демократичної партій.

“Я хочу повідомити, що лідери Конгресу змогли прийти до спільного рішення про скорочення дефіциту бюджету для уникнення дефолту, який мав би руйнівний вплив на нашу економіку”, – повідомив Обама.

Проект нового документа вже готується для голосування в Конгресі. Згідно з цим документом, США скоротить бюджетні видатки до небачених досі меж. В результаті чого, країні вдасться зменшити дефіцит бюджету на один трильйон доларів протягом десяти років.

Крім того, Обама запропонує «товстосумам» відмовитися від податкових пільг, щоб країні вистачило коштів на освіту і для створення нових робочих місць.

“Протягом наступних місяців я буду продовжувати діалог з Конгресом, щоб донести до них свою позицію в прагненні досягти збалансовану домовленость”, – сказав Обама.

Імовірно, проголосувати за новим документом мають сьогодні.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами