ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Експорт зернових збільшиться в 2 рази

експорт зерновихСтаном на 27 липня в Україні зібрано 27 млн ​​тонн зерна нового врожаю. На думку аналітика компанії Dragon Capital Тамари Левченко, у нинішньому маркетинговому році експорт зернових складе близько 22 млн тонн, що майже в 2 рази перевищує показники попереднього періоду. 

Компанія прогнозує загальний обсяг врожаю в нинішньому році в розмірі 45 млн тонн в чистій вазі. У перерахунку на бункерну вагу урожай-2011 обіцяє досягти 47 млн ​​тонн. Дощова погода в липні, на думку Тамари Левченко, сприятиме підвищенню врожайності пізніх зернових культур.

У той же час Мінагрополітики підвищило свій прогноз урожаю зернових в нинішньому році. Відомство розраховує отримати 51 млн тонн. У порівнянні з попередніми очікуваннями міністерства, цифра збільшилася завдяки поліпшенню погодних умов і позитивній динаміці збору врожаю на 8,5%, або в абсолютних цифрах – на 4 млн тонн.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами