ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Дві держави зробили безвізовий режим для громадян України

безвізовий режим для громадян України

Дві країни скасують візи для українських громадян. Так, досягнуто угоду про безвізовий режим для громадян України з республікою Аргентини, а також з Боснією і Герцеговиною.

Згідно з новими домовленостями, українці зможуть відвідувати Аргентину на 90 днів з метою туризму та некомерційної діяльності. Підприємці, які знають как открыть турфирму інформують, що у Боснію та Герцеговину безперешкодно можна їхати на 60 днів без обмеження всім категоріям громадян.

Зазначимо, нещодавно Молдова посилила вимоги до туристів, Так, тепер на кордоні буде потрібно показувати документи, що підтверджують мету приїзду, візу, бронювання готелю, квитки у зворотний бік.

Нагадаємо, що Анвар Азімов – посол з особливих доручень МЗС РФ заявив, що буде політично некоректно, якщо Євросоюз укладе угоду про безвізовий режим з Україною раніше, ніж з Росією. Відповідно до його слів, до безвізового режиму технічно Росія готова і планує отримати відповідну угоду до кінця наступного року.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами