ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Закон України про пенсійну реформу можуть скасувати

закон України про пенсійну реформу

Процедура передачі закону України про пенсійну реформу в Адміністрацію президента для підписання главою держави припинена. За інформацією юридичного управління Верховної Ради, це зроблено через реєстрації представниками опозиційних фракцій проекту постанови про скасування скандальних змін пенсійного законодавства.

Народний депутат Юрій Кармазін, який є одним з авторів проекту постанови, заявив, що закон має бути скасований через грубих порушень процедури голосування. За закон України про пенсійну реформу проголосувало 248 карток нардепів, у той же час у залі присутні не більше 200 народних обранців. Такий спосіб прийняття законів є неконституційним.

Аргументи противників закону України про пенсійну реформу має вивчити регламентний комітет Верховної Ради. Свої висновки він повинен представити на суд народних депутатів. Вони і ухвалять остаточне рішення підтримати або проігнорувати запропоновану опозицією постанову. Відбудеться це не раніше осені, коли парламентарії повернуться з канікул.

 

Якщо вам потрібна бумага для принтера оптом або в роздріб, то ви її можете замовити в компанії “Інтертап”При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами