ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Ціни на цукор в Україні будуть знижуватись

цукор в Україні

Прогноз урожаю цукрового буряка в нинішньому році становить 17-18 мільйонів тонн. Переробка такої кількості сировини дасть до 2,2 мільйона тонн цукру, що, за даними Української аграрної конфедерації, на 300 тисяч тонн більше, ніж потрібно для повного задоволення потреб країни. 

Експерт Української аграрної конфедерації Денис Рубченко вважає, що ціна на цукор в Україні на внутрішньому ринку в нинішньому році може трохи знизитися. Потребу в солодкому продукті Україна має можливість задовольнити вперше за 4 роки.

Крім власного цукру, Україна щорічно імпортує близько 100 тисяч тонн сировини з цукрової тростини. Якщо раніше імпортовані обсяги дозволяли уникнути дефіциту на внутрішньому ринку, то в нинішньому році вони можуть чинити додатковий тиск на ціни.

 

Если Вам не обходимо купить чернозем с большим содержанием гумуса, то Вы можете обратится в фирму «Исток-5».При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами