ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon У червні середня заробітна плата по Україні підвищилася до 2,7 тисяч гривень

середня заробітна плата по Україні

У червні середня заробітна плата по Україні збільшилася порівняно з травнем на 5,2%, або на 135 гривень до 2 708 гривень на місяць. Цю інформацію надала Державна служба статистики.

Найбільший рівень зарплат традиційно зареєстрований в Києві, де середня заробітна плата становила 4,098 тис. грн. Найнижчий показник зафіксований у Тернопільській обл., де середня заробітна плата становила 2,017 тис. грн. на місяць.

Для того щоб покращити інформаційне забезпечення користувачів Державна служба статистики з 2010 року почала використовувати комбінований підхід до збору даних з ринку праці, згідно з яким фірми, де кількість робітників перевищує 50 чоловік, опрацьовуються в повному обсязі, з чисельністю робітників від 10 до 49 – вибірково.

Одночасно підприємства з кількістю працівників менше 10 чоловік не розглядаються.

Щоб не почувати себе бідними, 54% громадян України хочуть мати дохід від 2,7 тисяч гривень на місяць на людину. Такі результати дослідження Державної служби статистики.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами