ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Дефолт Америки не відбудеться

Дефолту Америки не буде

Президент США Барак Обама знайшов компромісне рішення з Сенатом і погодився внести поправки в план зменшення державних витрат і підвищення податків в обмін на збільшення обсягу зовнішніх позик, передає Associated Press.

Б. Обама особисто доніс цю новину журналістам після того, як вкотре провів переговори з сенаторами. Самі представники Сенату заявили, що вони фактичко дійшли згоди про негайне зменшення витрат на 500 млрд дол, і що дана міра розглядається як початкова точка для зменшення державних витрат більш ніж на 4 трлн. доларів протягом наступних 10 років, проте детальний план буде оголошений лише після повторного засідання.

Попередній план також містив заходи щодо підвищення дохідної частини бюджету на 1 трлн доларів за рахунок зміни податкового законодавства та скорочення програм медичної допомоги та соціального страхування Medicare і Medicaid.

“Ми встигнемо вирішити питання до другого серпня”, – наголосив Обама в своїй промові.

Вирішення проблеми підвищення державного боргу дозволить владі США надалі продовжувати політику зовнішніх запозичень, а також уникнути технічного дефолту державних облігацій США, який відбудеться 2 серпня, якщо сторони не домовляться.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами