ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon На міжнародному ринку інтернет-браузерів частка Google Chrome вперше досягла 20%

Google ChromeНа світовому ринку інтернет-браузерів ринкова частка Google Chrome вперше досягла позначки 20%. Таку статистичну інформацію надає компанія StatCounter, яка спеціалізується на веб-аналітиці. Браузером від компанії Google влітку 2011 року  користувались 20,7% від загальної кількості інтернет-користувачів. Цей показник більше ніж в сім разів перевищує дані двохрічної давності – 2,8%. Інтернет-браузер Google Chrome був випущений на світовий ринок в кінці 2008 року.

Відповідно до інформації, наданої StatCounter, частка браузера від Microsoft – Internet Explorer, який на цей момент є лідирує на ринку, за результатами червня 2011 року буде дорівнювати 44%. Два роки тому ця цифра становила 59%. Частка Mozilla Firefox на ринку становить 28%.

Компанія Microsoft була лідером на браузерному ринку на початку цього тисячоліття. Тоді частка користувачів, які виходили в інтернет з допомогою Internet Explorer становила 95%. Однак розслідування антимонопольних комітетів в Європі та США, а також результати діяльності конкурентів, спричинили те, що ринкова частка Microsoft в другій половині 2010 року знизилася нижче позначки 50% (за інформацією StatCounter).

Інтернет-гігант Google створював альтернативний браузер, частково побоюючись того, що продукти Microsoft і деяких інших виробників програмного забезпечення, які існували той момент, не здатні будуть в повній мірі здійснювати підтримку сервісів Google або провокуватимуть інтернет-користувачів відмовлятися від користування її пошуковою системою.

Якщо ви бажаєте суттєво скоротити витрати на ІТ сферу свого бізнесу, отримати можливість легально користуватись дорогим ліцензійним програмним забезпеченням, то вам необхідно встановити SaaS технології від компанії “BMS-soft”.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами